Klub SP6ZWR zaprasza na 6-te coroczne spotkanie krótkofalowców i miłośników radia, systemu APRS, DSTAR i poszukiwaczy radiosond i wszystkich, którym tematyka łączności radiowych nie pozostaje obojętna.

Tradycyjnie już zapraszamy do schroniska ANDRZEJÓWKA w Rybnicy Leśnej w dniach 30 sierpnia – 1 września 2019 roku.

Na wszystkich gości będziemy oczekiwać już w piątek, kiedy to rozpoczniemy spotkaniem integracyjnym przy ognisku.
W sobotę zapraszamy na część oficjalną spotkania podczas której planujemy kilka ciekawych prelekcji i tradycyjnie już eksperyment radiowy oraz zabawę terenową z wykorzystaniem technik radiowych.
Nie zabraknie również spotkania przy ognisku podczas którego będzie czas na wymianę doświadczeń, omówienie planów, poznanie działalności innych klubów i kolegów.
Mamy nadzieje, że tegoroczny termin okaże się dużo bardziej przyjazny niż ubiegłoroczny i zachęci jeszcze większa liczbę uczestników do udziału w spotkaniu.

Przypominamy, że spotkanie ma charakter otwarty i będzie nam miło gościć wszystkich miłośników szeroko pojętego radia, komunikacji, sympatyków naszego klubu krótkofalowców, który jak wiecie zajmuje się bardzo wieloma rzeczami nie tylko ściśle radiowymi, ale zawsze wykorzystującymi łączność radiową.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji będzie się pojawiało na naszym profilu FB: facebook.com/SP6ZWR oraz na stronie klubu : sp6zwr.com.pl